KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Rödkrita 12861419
nr 1286 1419
Einar Palme
(1901-1993), Sverige
Rödkrita, Man på skidor, Signerad. Motivet: 19x14 cm
Utrop:
500 kr
måndag 4 november 2019
kl 18:22:56
Einar Palme
Läs mer om Einar Palme